Skip to content Skip to footer

Diğer Hizmetlerimiz

BUSINESS ENGLISH, BUSINESS LUNCH - CONVERSATION

İş İngilizcesi ile kariyerinizde daha profesyonel adımlar atın. Ofis Pier'de farklı iş dallarına yönelik, mesleğin jargonunu içeren, mesleki İngilizce eğitimlerini keşfetmeye başlayın.

MALİ DANIŞMANLIK

Ofis Pier, şirketinizin kuruluş aşamasından, diğer tüm süreçlerine kadar mali müşavirlik desteğini tüm müşterilerine vermektedir. Açılış ve adres değişikliği yoklaması konusunda da hem hazır ofis hem de sanal ofis müşterilerine gerekli profesyonel desteği sağlamaktadır.

ŞİRKET KURULUM VE KOSGEB DANIŞMANLIĞI

KOSGEB hibe ve teşvik desteklerinin tümünde uzman danışmanlarımız, ihtiyaçları dahilinde hazır ofis ve sanal ofis müşterilerimiz için KOSGEB danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

ÇEVİRİ VE TERCÜMANLIK HİZMETİ

Tüm ticari aktiviteleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tercümanlık, danışmanlık hizmetlerinde Ofis Pier, sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

YURT DIŞI EĞİTİM VE STAJ DANIŞMANLIĞI

Ofis Pier, Yabancı dilleri yurt dışında öğrenmek isteyenlere veya yurt dışında staj yapmak isteyenlere danışmanlık yapmakta ve onlar için en iyisini hedeflemektedir.

HUKUKİ DANIŞMANLIK

Alanlarında uzman avukatlarımız, ihtiyaç anında hazır ofis ve sanal ofis müşterileri için hukuk danışmanlığı hizmeti sağlamaktadır.

E TİCARET - DIŞ TİCARET DANIŞMANLIĞI

Uluslararası standartlarda hazırlanmış bu danışmanlık ile E-Ticaret veya Dış Ticaret konularında ihtiyaç duyacağınız bilgileri edinmek ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyenler için harika bir fırsat sunuyoruz.

KURUMSALLAŞMA VE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

Kurumunuza yönelik şirket eğitimleri için Ofis Pier, alanında uzman danışmanları ile farkındalığınızı arttırmayı amaçlıyor. Kurumsal kimliği oluşturma aşamaları, kurumsallaşma amaçlarının belirlenmesi ve bu sürecin mali boyutunun saptanmasında size yol gösterecek bir eğitim danışmanlığı sağlanmaktadır.

DİJİTAL REKLAMCILIK HİZMETİ

Birlikte çalıştığımız, sektöründe öncü iş ortaklarımız ile Tasarım, Tanıtım ve İnternet Reklam Hizmetleri, Google Ads, Facebook, Instagram, Youtube Reklamları alanlarında tüm müşterilerimize gerekli danışmanlık hizmetini sağlamaktayız.

Hızlı Ve Kesintisiz İnternet

Çay & Kahve

Eşsiz Manzara

Kolay Ulaşım

Kullanışlı Ofisler

Güler Yüzlü Hizmet

Sekreterya Hizmeti

Şık Ofis Tasarımı

Mesaj Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?