Skip to content Skip to footer

SANAL OFİSTE EN ÇOK MERAK ETTİKLERİNİZ

SANAL OFİSTE EN ÇOK MERAK ETTİKLERİNİZ

Yaptığımız araştırmalara göre Sanal Ofisi bir çok insan tam anlamıyla bilmiyor. Kafalarda soru işaretleri bırakan sanal ofisi en ince ayrıntısına kadar inceleyelim.

SANAL OFİS NEDİR?
Sanal ofisler şirketlerin, kişilerin ya da girişimcilerin fiziksel bir ofise ihtiyaç duymadığı; resmi adres olanağı sağlayan pratik bir ofis kiralama seçeneğidir. Yasalara göre ticari faaliyeti bulunan kuruluşların ve vergi vermesi gereken şirketlerin resmi birer adrese sahip olması gerekmektedir.
SANAL OFİS YASAL MI?
Sanal Ofis Türkiye’de yasal olarak kullanılabilir. Sanal ofislerin oluşabilmesi yasal gerekçeler ile bağlantılıdır. En önemlisi de yasal adres gösterme. Ofis Pier, Sanal Ofis konsepti sizlere prestijli bir yasal adres sunuyor.
SANAL OFİS AVANTAJLARI
Sanal ofisin en önemli avantajı ucuz olması. Bir sanal ofis tutulduğunda elektrik, su gibi ofis malzemeleri giderlerin ödenmesine gerek kalmıyor. Bunların dışında kargo ve postalarınız geri çevrilmeden kabul ediliyor. Sizlerin ayrıca bir eleman çalıştırmanıza gerek kalmıyor.
SANAL OFİS YOKLAMA NE ZAMAN OLUR?
Gerekli başvurular yapıldıktan bir hafta sonra yoklama memuru gelir. Gerekli ön görüşmeyi Ofis Pier çalışanları ile yapar, sonra sizler için bir randevu oluşturulur. Randevu günü sanal ofis sözleşmeniz ile birlikte görüşmeye gidilir. Size ne iş yapacağınız hakkında sorular sorulur. Yapacağınız iş hakkında gerekli bilgiyi verdikten sonra tabletten gösterilen yere imza atılır.

 

Mesaj Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?