Skip to content Skip to footer

Toplantıları Nasıl Verimli Hale Getirebilirim?

Toplantıları Nasıl Verimli Hale Getirebilirim?

Toplantı yapacaksanız bu toplantıyı nasıl verimli hale getireceğinizin araştırmasını yapmaya başlamışsınızdır. Ofis Pier olarak toplantı odası kiralayan müşterilerimizden yola çıkarak sizlere toplantının nasıl verimli olacağı hakkında tüyolar vereceğiz.
Öncelikle hazırlıklı olun. Konuya hakim ve hazırlıklarımızı tamamlamış şekilde toplantıya gitmeniz. Toplantı sırasında sizi daha özgüvenli kılacaktır. Zamanı iyi kullanın. Bir toplantı dokümanı hazırlayıp zamanı, katılacak kişileri, nerede yapılacağını ve neler konuşulacağını ve toplantıdan önce katılımcılarında toplantı planına uymalarını sağlayabilirsiniz. Dikkatinizi toplayın. Dikkatinizi dağıtacak nesneleri toplantı sırasında çevrenizden uzak tutun.
Kontrollü bir tartışma ortamı yaratın. Toplantıyı düzenleyen olarak herkesin fikrini belirtmesine izin verin ve bunula beraber konuyu dağıtmadan tartışma ortamı yaratmayı çalışın.
Toplantınızı daha dikkat çekici hale getirmek isterseniz konu ile ilgi sunumlarla ya da videolarla farklı içerikler sağlayabilirsiniz.
Kiralık toplantı odası kiralaması yaptıysanız önceden gidip, kontrol etmek eğer mümkünse prova yapmak harika bir hazırlık olacaktır.
Mesaj Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?