Skip to content Skip to footer

Yeni Nesil Çalışma Sistemi: Work Station Nedir?

Yeni Nesil Çalışma Sistemi: Work Station Nedir?

2019 Aralık sonrasında dünyada hiçbir şey eskisi gibi olmadı. İnsanların birbirleri ile temas etmeyi bırakın dışarı çıkmaktan dahi ciddi anlamda çekindikleri bir dönemde işe gitmek de artık bilgisayar başına geçmek olarak algılandı. Ciddi anlamda değişikliklerin yaşandığı iş dünyasında artık sadece uzaktan çalışmak ile önlemler alınmıyor. Yeni bir yaşam tarzına girdiğimiz bu dönemlerde yeni çalışma stilleri de gün yüzüne çıktı. Onlardan biri de Work Station, peki ne nedir bu Work Station?

Work Station İngilizce çevirisi ile İş İstasyonu anlamına gelir, işin bir istasyonda gerçekleştirilmesi anlayışına dayanır. Ofis masalarının yan yana veya karşı karşıya olması ile bilinir. Çalışanların bir arada bulunmasını isteyen iş sahipleri artık klasik ofisleri tercih etmemeye başladı. Aradıkları en önemli kriter Work Station düzeni oldu.
Ofislerimiz, Work Station anlayışı ile yapılmış, geniş ferah açılabilir dış pencereler, cam bölmeler ile hazırlanmıştır. Bu düzen daha derli toplu bir görünüm sağlar. Yeni nesil çalışma stilinin de en önemli kriterini karşılamış olur.

Bir sonraki yazımızda hazır ofisin bize ne gibi avantajlarından olduğundan bahsedeceğiz. İş Dünyası büyük bir pencere ve biz hep ilk önce başımızı penceren çıkarırız ve gördüğümüz dünya bizi korkutur, yapmamız gereken ilk önce pencereye binanın dışından bakabilmek.

Mesaj Gönder
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?